VIDEO: Co si na podzim přečíst?

VIDEO: Co si na podzim přečíst?

Možná vám na facebooku neuniklo, že bojuju s malou blogerskou krizí. Nápady mi nedocházejí, to by bylo smutné, nicméně se mi v hlavě mimo nich rojí i podivné otázky, jestli můj blog přináší lidem něco zajímavého a tak dále. Podobnou situaci zažívám i s YT kanálem, protože s videi stále nejsem spokojená, naháním světlo, zkouším programy na upravování, jelikož jak se ukázalo, ten poslední mi ničil barvy atd. Ale neberte, prosím, tyhle moje řeči jako stěžování si. Každý problém posouvá dál, pokud ho řešíte.

Nechci mluvit za ostatní, ale takovouhle krizičkou si asi sem tam projde každý, kdo se blogům věnuje. A mnohdy ji způsobí situace na blogerské a youtube scéně, která je prý plná pomluv a zášti. To posoudit neumím. Sleduju jen pár svých osvědčených a o ostatní se nestarám... a oni o mě naštěstí také ne... no aby taky jo, však jsem jen malá rybka ve velkém rybníce.

Přeju si, aby můj blog i kanál rozdávaly radost. Mě a těm, kteří je sledují rádi. Nejde o množství, jde o každého jedince zvlášť... ať už to zní jako jedno velké klišé nebo ne. 

A jak jakožto správný knihomol zahnat krizi? Přece dobrou knížkou!

V novém videu najdete pár mých tipů, co by vám nemělo uniknout.

Ženu ani květinou...

Ženu ani květinou...

Celozrnný dort s krémem z mascarpone

Celozrnný dort s krémem z mascarpone