Blonďatá stíhačka

Blonďatá stíhačka

Pořekadlo, že všichni chlapi jsou stejní, bytostně nesnáším. Vždyť jsou naopak dost rozdílní. Každý z nich je na zabití něčím jiným...

Naštěstí já osobně jsem dopadla dobře. S mou drahou polovičkou jsme se hledali, až nás kamarádka našla a dala dohromady. Hádky nepěstujeme a žijeme si velice spokojeně.

Každopádně můžu říct, že každý zástupce chlapského pokolení je originál. Díky bohu...

V knížce Blonďatá stíhačka hlavní hrdinka řadí muže do skupin dle podobnosti s různými druhy opic. Docela vtipně a poněkud trefně. Čtenář postupem děje sleduje její dospívání a následné milostné vztahy a eskapády... a že je to sledování zajímavé, o tom nemůže být pochyb.

Dana je obyčejná ženská, která vlastně jen hledá smysluplný vztah a lásku. O to podivnější je fakt, že si nenachází zrovna vhodné partnery pro splnění tohoto životního předpokladu. Jeden je blázen holdující alkoholu, jiný zase ženáč milující ji i svou ženu.

Autorka Simona Monyová tak trochu obecně popsala životní karamboly i výhry mnohých žen, které se snaží najít toho pravého, byť je to někdy opravdu trnitá cesta. Co se týká stylu psaní, líbí se mi jeho lehkost a použití vtipu a nadsázky i u témat velice vážných. Díky tomu je kniha na jednu stranu odpočinková, ale na druhou dojímavá.

DIY: Domácí prací prášek

DIY: Domácí prací prášek

Tylda

Tylda