OOTD: Čtyři akce za jeden den? Žádný problém!

OOTD: Čtyři akce za jeden den? Žádný problém!

Nerada se od dítka vzdaluju a kromě občasné návštěvy kina Evald, divadla a jednoho koncertu, jsem s ním po celých 17 měsíců. Jsme sehraná dvojka, máme lepší i horší dny, vím, který zoubek zrovna raší, a pilně denně připravuju dobroty. Nejsem dokonalá máma a někdy to nebohé dítě pěkně štvu... třeba když mu nechci zapůjčit foťák, protože vím, jak by dopadl.

Zima nás na některé dny uvěznila doma, tak bylo potřeba vymýšlet různé aktivity. Pekly jsme, zpívaly a někdy si prostě jen tak lehly na deku na zem a koukaly se na pohádky. S naší Emily je radost být. I tak jsem ale začala mít chvilkami pocit, že jsem tak trochu zapomněla sama na sebe a na svoje koníčky. Kromě knížek a psaní... bez toho nemůžu existovat.

A tak jsem na jednu sobotu nechala robě doma s tatínkem a vydala se do víru velkoměsta. Sama, abych nemusela mluvit, mohla zažít mnohá krátká radostná setkání a abych si mohla přemýšlet nad spoustou věcí. Nejprve jsem zamířila k Národnímu divadlu na Dyzajn Market, pak přes farmářské trhy na náplavce na blešák na lodi a nakonec jsem se přesunula do Holešovic na akci Sunstainable Fashion Day, která probíhala v rámci doprovodného programu k Mercedes-Benz Prague Fashion Week, a na Festival Evolution 2016.

Byl to den plný zajímavých lidí a inspirace a já jsem se po něm vrátila sice unavená, ale s novou energií do mateřských povinností.

Vyplývá z toho, že ani maminky na sebe nesmí zapomínat.

K příměstskému vlaku už pro mě šli moji milovaní, a tak jsme stihli ještě nafotit outfit. Pravda... je na něm znát, že je po celodenním běhání a sedání v dopravních prostředcích, ale jako nefashion blogerce to snad odpustíte... a třeba se vám bude i tak líbit.

Vesta - www.second-hand.cz - asi 70 Kč

Kabát - Second hand - 300 Kč

Svetr - bleší trh - 40 Kč

Kalhoty - dárek 

Boty - tržnice - 150 Kč

Kabelka - výprodej v obuvi - 99 Kč

Sametka pod límcem - galanterie - 8 Kč/metr

Už žádné igeliťáky!

Už žádné igeliťáky!

Dýňovo-žampionový celozrnný quiche, kterému nikdo neodolá

Dýňovo-žampionový celozrnný quiche, kterému nikdo neodolá