Už žádné igeliťáky!

Už žádné igeliťáky!

Zatočit s igelitkami nebyl problém, protože krásné látkové tašky se dají sehnat naprosto snadno. Dlouho jsme ale doma řešili, co se sáčky. Muž si nosí do práce domácí svačiny, Emily vozím vždy s sebou sváču, když někam vyrážíme, a pokaždé je nutné tu dobrotu do něčeho zabalit. Zkoušeli jsme papírové ubrousky, ale ty se v první řadě rozblemtávají a ve druhé je stejně pak házíte do odpadků, takže jejich malým plusem je jen materiál.

Ale pak jsem úplně čirou náhodou na Dyzajn Marketu narazila na stánek MagsBags a problém je vyřešen!

V nabídce této drobné manufaktury najdete různé obaly se spoustou vzorů a barev, které jsou šité z bavlny a jejichž vnitřní část tvoří omyvatelná látka s antibakteriální příměsí. Po každé svačině tak kapsu jednoduše otřete mokrým hadříkem a občas ji šoupnete do pračky. Jednoduché, opakovatelné, ekologické.

Vybrala jsem velké svačinové kapsy, do kterých se vejdou až tři rohlíky, ale možnosti jsou daleko širší. Už teď mám zálusk na kapsu na chléb a na malou kapsičku na různé mlsání. Hned v neděli jsme Emilinky kapsu vyzkoušeli na vločkovou bábovku a skvěle se osvědčila. Suchý zip, kterým se uzavírá, je možné dopnout dle potřeby. Nic nevypadává, jídlo neokorává a údržba je skutečně tak snadná, jak je slibováno.

Mějte se moc hezky!

Barvíme vajíčka přírodními barvivy

Barvíme vajíčka přírodními barvivy

OOTD: Čtyři akce za jeden den? Žádný problém!

OOTD: Čtyři akce za jeden den? Žádný problém!