V rytmu swingu buší srdce mé!

V rytmu swingu buší srdce mé!

Miluju swing! Naprosto a oddaně. A tak když jsem pod vánočním stromkem objevila lístky na hru V rytmu swingu buší srdce mé, měla jsem ohromnou radost. Ta se včera v Národním divadle přetavila ve skutečné nadšení. V režii Ondřeje Havelky vznikl nejlepší divadelní počin, jaký jsem kdy viděla.

Skoro tři hodiny plné hudby v podání skvělých zpěváků a orchestru Melody Makers Ondřeje Havelky, tance, zajímavého příběhu a úžasné atmosféry historické budovy Národího divadla... to je V rytmu swingu buší srdce mé, hra, kterou můžu vřele doporučit nejen milovníkům tohoto hudebního odvětví.

Hlavní postavou je Jiří Traxler - slavný skladatel a muzikant, kterému pod nohy pletly překážky dva režimy - nejprve nacistický a následně komunistický. První přestál v Praze, u druhého musel v 50. letech odejít do exilu. A to bez své milované Zuzany...

Kam se poděla elegance?

Opět (jako vždy) jsem byla nemile překvapená z některých diváků, kteří přijdou v jeansách. Možná si řeknete, že jsem upjatá a přeháním to, ale podle mě bychom si k určitým místům měli uchovávat úctu a podle toho se i obléknout. Ano, myslím si, že kratičké riflové kraťásky do Národního divadla prostě nepatří. Škoda, že doby swingu, kdy dámy byly skutečné dámy, jsou už pryč.

Co si o oblékání na takovéhle příležitosti myslíte vy? Dejte vědět do komentářů, jsem moc zvědavá na vaše názory.

Šaty - C&A - 500 Kč

Kabát - Second hand - 300 Kč

Boty - Vinted - asi 150 Kč

Psaníčko - obuv v Bílé labuti - 99 Kč

Moje velká výzva: + 7 kilo do konce července

Moje velká výzva: + 7 kilo do konce července

Svěží limetkový koláč

Svěží limetkový koláč