Moje velká výzva: + 7 kilo do konce července

Moje velká výzva: + 7 kilo do konce července

Možná mi to nebudete věřit, ale být od přírody až příliš hubená není žádný med. Nechci to přirovnávat k boji s kily navíc, ale být jako kost a kůže taky není nic moc.

Osobně si myslím, že nejsem podvýživená. Jím pestře, byť možná trochu málo. Drobná jsem byla vždycky. Dokonce pár dní po porodu jsem vypadala tak jako teď. Zatáhla se mi jen povolená kůže na břiše, ale jinak bylo zase všechno v normálu jako před těhotenstvím. 

Vlastně... kromě hrudníku. Tam bylo o dost čísel více. To bylo fajn, jenže to tak jaksi nezůstalo. Jsem opět na své plochodrážné hrudi velikosti "doufám, že aspoň dvojky". Dříve mi to nevadilo, v současnosti už možná trošku ano, protože jsem poznala, jaké to je mít plný dekolt.

Každopádně jsem celkově taková nějaká vychrtlá a je mi jasné, že mnozí budou nad touhle výzvou kroutit nechápavě hlavou, ale věřte, že moje postava má mnohé nedostatky. A tak jsem řekla, že takhle tedy ne. Chci přibrat a vyrýsovat svalstvo!

Muž, i když je (prý) spokojen s tím, co má doma, se ujal vedení mé výzvy.

Došlo to dokonce tak daleko, že mi dal motivaci - 7 kilogramů plus do konce července za výlet na levandule do Provence.

Počkejte, počkejte... nemyslete si ale, že se budu cpát řízkama a prokládat je čokoládou. Nesmí jít o huntování těla a oplácávání ho tukem. Nahoru musí jít hlavně svaly (a možná sem tam nějaký ten tuk). Takže mě čeká zdravá a vydatná strava ve vyšší míře, než jsem zvyklá, a pohyb.

Suma sumárum...

Počáteční váha: 46,1 kg

Cíl: 53 kg + zpevněná postava a nějaké to deko navíc v oblasti hrudníku.

 

Jsem zvědavá, jak to dopadne. Držte mi palce! Budu vás informovat (příště i s fotodokumentací).

 

Zdroj obrázku.

Jaké to je býti sleponěm

Jaké to je býti sleponěm

V rytmu swingu buší srdce mé!

V rytmu swingu buší srdce mé!