Žiju život pro život

Žiju život pro život

Poměrně hodně často mě můžete potkat v centru Prahy. Procházím se tady s kočárkem a mám pár svých zašíváren, kde si ráda sednu na lavičku s knížkou a kafíčkem, když Emily spí. Mám ráda ruch velkoměsta, jeho možnosti a rozmanitost.

Nechodím do obchodů, které míjím. Nakupování v nich mě už dávno přestalo bavit. Sem tam navštívím některý ze "svých" sekáčů nebo oblíbený antikvariát nedaleko Staroměstského náměstí, jinak jsem ale konzumní hon hodila za hlavu. Nepotřebuju nejnovější trendy ani hromady věcí za přemrštěné sumy.

A právě v tom si někdy při procházení centrem přijdu jako někdo, kdo spadl z jiné planety. Kolem mě se totiž hemží lidé různých věkových kategorií s taškami označenými logy značek, od nichž nutně musí mít nejnovější modely.

Světem hýbe marketing, sociální sítě a snaha vypadat před ostatními naprosto dokonale a na úrovni.

To mě nebaví...

Nechci značky, ani dokonalý online život, v němž budu hodinu aranžovat makronky od Paula s kafem ze Starbucksu a Pandora náramkem. Žiju život pro život.

A tak asi nikdy nebudu tou nejlepší blogerkou, která mnohdy svět vidí víc skrze hledáček kamery a foťáku, můj telefon zůstane i nadále mobilního internetu prostý a já si pořád budu víc užívat daných okamžiků, než jejich zaznamenávání a sdílení.

Co myslíte vy? Není ta naše doba skvělá svou rozmanitostí, ale tak trochu smutná některými svými hodnotami?

Košile - Druhá vlna (ulice Palackého v Praze) - 189 Kč

Jeansy - Druhá vlna (Palackého) - 199 Kč

Klobouk - Kik - 139 Kč

Boty - Viet. obchod ve Vodičkově - cca 300 Kč

Doplňky - porůznu (x let staré)

Jakou přírodní kosmetiku zvolit pro mrňousky?

Jakou přírodní kosmetiku zvolit pro mrňousky?

Jak ze mě kosmetička málem dostala infarkt

Jak ze mě kosmetička málem dostala infarkt