Kam se vytrácí rafinovaná ženskost?

Kam se vytrácí rafinovaná ženskost?

Pouliční móda může být inspirativní. Spousta lidí se obléká tak zajímavě, až si kolikrát říkám, že pohled na mě musí být ukrutná nuda. Někdy asi jo, jindy možná ne... jak kdy a jak pro koho. To je ale jedno, oblékejme se tak, jak nám to vyhovuje a jak se cítíme dobře.

Když ale kouknete do historie, nepřišla vám móda tak nějak víc ženská? Dnes se odkrývá spousta kůže. Lacině, lascivně a zbytečně. Nemyslíte? Přitažlivost přece neznamená, že musí být vidět co nejvíc. Ženské křivky jde zvýraznit jinak a mnohem rafinovaněji. Proto obdivuju šaty ve stylu padesátek (třeba od Blanky Straky nebo Jane Bond), které svým střihem vykouzlí úžasný pas. 

Nejsem žádný puritán, ani nechci moralizovat. Jen mě tak napadá, zda jednou nebude in být úplně nahá :)  No, dostane-li se úplná nahota do módy, máme se na co "těšit" (i když mužská část populace by to možná částečně uvítala). Některé dámy jsou totiž natolik posedlé držením se trendů, že jistě nezaváhají ani nad tímto hitem.

Otevřít tohle téma jsem chtěla už několikrát... zvláště po procházkách centrem Prahy... a teď v létě je ještě aktuálnější. Co vy na to?

Šaty - Second hand - 120 Kč

Boty - asijský obchod - 190 Kč

Klobouk - z pouti - 150 Kč

Perfektně osvěžující zmrzlina "co zahrada vydala"

Perfektně osvěžující zmrzlina "co zahrada vydala"

Klid

Klid