DIY: Když v dětském pokojíku vyroste strom

DIY: Když v dětském pokojíku vyroste strom

Já vím, já vím... zase DIY a zase do dětského pokoje... Ale můj blog je prostě jako jeho autorka - nepředvídatelný. Co mě napadne, to sem dám... a proto dnes další tip na tvoření.

Ještě nedávno jsem byla naprosto proti malůvkám na zeď. Obvykle jsem totiž viděla dost kýčovité. Jenže pak jsem objevila bohatství Pinterestu. A tak jsem se v zařizování pokojíčku inspirovala právě tam.

Strom jsem malovala klasickou barvou na zeď - ve dvou vrstvách. Ještě předtím jsem si ho předkreslila tužkou. Nepoužívala jsem žádnou předlohu nebo šablonu, prostě jsem malovala, jak mě to napadlo.

A protože se mi pak zdál takový prázdný, vymyslela jsem ještě lepené ptáčky, na jejichž výrobu jsem použila krabici z Ikey, budku z Kiku a lišáka (z Malého prince), kterého jsem myslím také sehnala kdysi v Kiku a který několik měsíců stál na polici, poněvadž jsem nevěděla co s ním. Ptáčci jsou ke zdi přilepené oboustrannou izolepou, na budku a lišáka bylo nutné použít hřebíček.

Strom má Emily nad svou budoucí postelí, která je zatím bez matrace, protože naše dítko spí samozřejmě s námi. I tak si ale v pokojíčku ráda hraje, takže je potřeba, aby to tam měla hezké. A až tam za rok/dva... bude chrnět, jistě jí pod větvemi stromu bude dobře. 

S. King: Zhubni

S. King: Zhubni

DIY: Ladnost ubrouskových baletek

DIY: Ladnost ubrouskových baletek