Moje knížka spatřila světlo světa!

Moje knížka spatřila světlo světa!

IMG_4854_Fotor.jpg

Už skoro rok je můj blog založený čistě na knížky, už skoro rok mi sem tam přijde dotaz, jestli budu někdy pokračovat v psaní článků ze života s naším robětem. Už skoro rok odepisuju, že nebudu. 

Pravdou je, že s Emily je čím dál větší sranda. Občas nevydržím a musím se o to s vámi podělit na facebooku. Více toho ale prozatím určitě nebude. Už je to úplně jiné, než když byla miminko, a pociťuju silné nutkání ji od toho online světa držet dál. Alespoň dokud to jde.

Přišlo mi ale toho, co už napsáno bylo, trochu líto. A tak jsem si řekla, že ty nejúspěšnější články dám na jedno místo. Mělo jít o elektronickou knihu. Jenže slovo dalo slovo a najednou tu je i tištěná verze. Pro vás. Pro ty, co si můj blog pamatujete jako mateřský, a chcete se s mými články zasmát. Ale i pro ty z vás, co ho poznali až jako blog věnovaný knihám.

V Příbězích obyčejného mateřství najdete příspěvky psané v těhotenství a pak prvním i druhém roce Emilinčina života. Některé jsou stejné, jaké byly, než zapadly kdesi na tomhle blogu, jiné upravené, a nějaký dokonce i dosud nepublikovaný.

Anotace
"Pochovat si v náručí malé dítko je hezká záležitost. Zvláště máte-li možnost ho v případě detekování problému - čichem či sluchem - vrátit do péče rodičů. Pak ale nastane den D a i z vás se má stát ten, co se musí postarat o vyřešení znehodnocené pleny nebo utišení křiku. Už není úniku, máte zodpovědnost přinášející tunu radosti i kopec starostí. Přečtěte si příhody jedné mámy, která o dětech nevěděla zhola nic, dokud se jí nenarodila dcera Emily. Pobavte se a dojděte uspokojivého poznání, že si žádná matka na mateřské občas nepřijde tak úplně normální."

Moc děkuju všem dobrým lidem, co mi s knížkou pomáhali. Hlavně ale ilustrátorce Vladislavě Schafferhans, která se se mnou dokonce vrhla do dalšího projektu a sama přišla s nápadem na nový. A to i přesto, že brzy poznala, jak moc těžké to se mnou je, protože, když mám představu, tak z ní neumím slevit.

eKnihu si můžete koupit třeba na Kosmasu. Tištěná bude brzy k dostání na Stahujknihy.cz a taky u mě na eshopu.

IMG_4862_Fotor.jpg
Když vzniká knížka pro radost a pomoc - část 1.

Když vzniká knížka pro radost a pomoc - část 1.

VIDEO: Poznejte příběhy úspěšných žen

VIDEO: Poznejte příběhy úspěšných žen