Proč jsem 5 let měla blog, ale necítila se jako blogerka...?

Proč jsem 5 let měla blog, ale necítila se jako blogerka...?

Snad každá z nás - holek blogerských - se setkala s takovým tím významně zvednutým obočím a zvláštním tónem, když někdo říkal "Blogerka? Aha..." Spousta lidí si myslí, že jde o jakýsi dívčí spolek, který plní internet plkama o nedůležitých věcech. A přitom je to koníček, který mnohé stojí hodně času a úsilí... a někdy i nějaký ten peníz.

Začala jsem blogovat před více než pěti lety. O módě, pak o lifestylu, následně o knížkách a nyní se opět vracím k tématům, které mě zajímají, takže se zase mohou skrýt za označení lifestyle. O tom, co mi blog přinesl, jsem vám už psala, tak se mrkněte do článku na tohle téma.

První fotka je od Péti ( Petra Lovely Hair ), druhou fotil Tomáš Pacovský pro Anetku ( Annie Rockwell ).

První fotka je od Péti (Petra Lovely Hair), druhou fotil Tomáš Pacovský pro Anetku (Annie Rockwell).

Teď vám chci pro změnu popovídat o tom, že jsem se vlastně celých těch pět let blogerkou vůbec necítila.

Měla jsem pocit, že mám jen nějakou platformu, kam dávám články. Sice osobitější, ale pořád jen články. Neviděla jsem celý ten okruh, co se kolem blogu postupně vytvořil, a nechápala jsem to všechno jako celek. Často jsem otevírala blogy našich nejznámějších blogerek a říkala si, že nikdy nemůžu mít stejnou úroveň. Porovnávání ale nikdy nic dobrého nepřineslo...

... navíc ve všem se lze zlepšovat a blog je k tomu úžasnou příležitostí. Bez něj bych pravděpodobně nikdy netočila videa, možná ani nefotila... a hlavně nezískala několik pracovních klientů. 

Stokrát jsem ho chtěla smazat. Přišel mi nezajímavý, obyčejný a amatérský. Ale vždycky, když se taková krize dostavila, se blog v něčem posunul. Reakce na zlepšení mě pak vytáhly z pochyb a jelo se dál s novou chutí i sílou.

A tak jsem si řekla, že letos to pojmu jinak. Konečně si přiznám, že když mám blog, tak JSEM BLOGERKA! Protože co by ne! Je třeba jít proti jakýmkoliv předsudkům a věřit tomu, co děláme.

Takže pokud něco děláte rádi a druzí (nebo občas i vy sami) o tom pochybují, nenechte se odradit. Ničím a nikým... ani sami sebou.

VIDEO: Pomoc! Vybírám svatební šaty!

VIDEO: Pomoc! Vybírám svatební šaty!

Vítej, 2018!

Vítej, 2018!