VIDEO: Pomoc! Vybírám svatební šaty!

VIDEO: Pomoc! Vybírám svatební šaty!

Šaty na svatbu jsem měla promyšlené už dávno. Tedy aspoň jsem si to myslela. A tak když jsem spolu se třemi rozjařenými kamarádkami vstoupila do prvního svatebního salonu, ihned jsem hlásila, že chci krajkové rukávy, knoflíčky seřazené přes celou páteř, neodhalená záda a střih sukně á la mořská panna. Paní se na mě však podívala, zbledla a ustála náznak mdlob.

Pokud nechcete číst dál, pusťte si rovnou video!

Když potřebujete velikost pro trpaslíka

Velikost 34 je prý tak trochu sci-fi. Nicméně nakonec mi nějaké nejmenší paní ochotně našla. Byly ovšem beztak velké. Vypadala jsem jako v přezdobené noční košili a nic nezlepšila ani snaha ukázat mi, jak by to vypadalo, kdyby šaty seděly. Ta spočívala v tom, že mi jedna z holek vzadu držela cca metr látky, co tam byl poněkud navíc.

2.jpg

Sedí... a nudí

“Mám tady dvoje malé, ale jsou to klasické šaty s bohatou sukní,” pokusila se paní alespoň něčím přispět svou kapkou do mlýna. “Budiž… zkusit to můžu,” rezignovala jsem. Šaty to byly hezké, neříkám, že ne. Ale ničím mě nezaujaly.

1.jpg

Tour pokračovala

Po poradě u kávy jsme se s holkama vydaly do druhého svatebního salonu. Už jsem neříkala svoje požadavky, protože předešlá zkouška mi ukázala, že to pro mě není ten správný typ šatů. Paní majitelka se překvapivě nezalekla velikosti a ani absence výplně dekoltu.

Vyzkoušela jsem tedy šaty se zlatou výšivkou, u kterých jsem věděla, že nejsou nic pro mě, ale chtěla jsem si na chvilku zahrát na komtesu, protože přesně tak jsem si v nich připadala. 

Druhé šaty byly krásné! Bohémsky splývavé s krajkou by mi seděly. Vadila mi jen odkrytá záda, protože to nemám ráda. 

3.jpg

Že by za princeznu?

To nejlepší ale mělo teprve přijít! Princeznovské s meruňkovým podkladem byly opravdu dokonalé. Možná se divíte, že vám je ukazuju, ale já je nakonec na svatbě neobleču, tak můžu. Proč? To se dozvíte ve videu, kde uvidíte ještě šaty, které jsem si koupila... a které také neobleču :)

4.jpg
VIDEO: Tuhle přírodní kosmetiku používám!

VIDEO: Tuhle přírodní kosmetiku používám!

Proč jsem 5 let měla blog, ale necítila se jako blogerka...?

Proč jsem 5 let měla blog, ale necítila se jako blogerka...?