Londýnské outfity aneb Po dlouhé době se mi zalíbil trend

Londýnské outfity aneb Po dlouhé době se mi zalíbil trend

Baví mě koukat po lidech na ulici. Nejsem žádný voyer, ale občas potkáte někoho, kdo má tak dokonale sladěné oblečení, že z něj prostě nemůžete odtrhnout oči. Pravda je ovšem taková, že zatímco dřív jsem viděla hlavně to dobré, od té doby, co je jedním z mých šéfredaktorských dětí Módní Peklo, všímám si i trochu víc chyb. A aby toho nebylo málo, po návštěvě Londýna mi pražské ulice připadají nudné. Nezlobte se za to na mě, ale britská metropole je prostě daleko rozmanitější. Módou, kulturou i kosmopolitností.

I tak to mám u nás ráda. Nejsem z těch, co by se nejraději odstěhovali jinam. 

Abych se ale dostala k outfitům, které vám chci ukázat. V prvním z nich jsem se vydala na letiště, proto je focený ještě na zahradě. Dokazuje to fakt, že jako blogerka stojím za starou bačkoru, protože správně bych měla pořídit fotku před letištní halou a honem s ní spechat na instagram, že?

Ve sportovnější obuvi mě jen tak neuvidíte. Když jsem kolegyni říkala, že tohle jsou nejsportovnější boty, co mám, zeptala se mě „A co nějaké na cvičení?“ a pak se začala smát. Ano, v mém případě je tohle opravdu chybný dotaz.

Vlastně jsem botasky vůbec neměla v plánu, ale tyhle mě nadchly na Vinted. Líbila se mi jejich barva a perleťovost. Tkaničky měly takové ty široké stužkové, jaké teď na botách vídám docela často. To ale není právě ten trend, který se mi zalíbil a o kterém píšu v titulku tohohle článku. A tak jsem milé široké tkanice vyměnila za klasické.

Ke kožíšku můžu podotknout jen to, že chlapeček, který za mnou seděl v letadle, prohlásil, že před ním je nějaký růžový medvídek. Když jsem se otočila, byl velice zklamán realitou.

Za pozornost jistě stojí velice elegantní detail, který tvoří sofistikovaně vykukující náplast. Ano, vyrazit si v nových botách naboso, nebyl dobrý nápad. Ale maminka mě varovala!

Za pozornost jistě stojí velice elegantní detail, který tvoří sofistikovaně vykukující náplast. Ano, vyrazit si v nových botách naboso, nebyl dobrý nápad. Ale maminka mě varovala!

V kalhotách s dírami mě asi nikdy neuvidíte. Je mi nějak proti srsti kupovat si něco roztrhaného a pak to tak ještě nosit. Na druhou stranu nikdy neříkej nikdy, protože nemile jsem se původně tvářila i na síťované ponožky/punčochy. Chvíli jsem tiše kolem tohohle trendu našlapovala. Prohlížela si holky, ženy, dívky, které je měly na sobě, a myslela si, že to bude jeden z těch módních výstřelků, který se mi možná nakonec bude líbit na ostatních, ale já mu rozhodně nedám zelenou. Omyl. Zkusila jsem a zalíbil se mi natolik, že je to momentálně jeden z mých nejoblíbenějších outfitových detailů.

8.jpg

Mojí velkou závislostí... ale to už poměrně dlouho... jsou bodýčka. Nikde to neleze, je to pohodlné. Jen si musíte dát dobrý pozor, abyste si (stejně jako jednou já) nezakoupili model, kterému jaksi tvůrci zapomněli našít cvočky na místa, kde by rozhodně měly být... 

3.jpg

A ponožková story číslo dvě. Někdy je na ty potvory síťované zima, ale dají se nahradit. Odkoukala jsem to u paní, která obsluhuje u nás v kavárně. Puntíčky jsou prostě nej! Avšak nemyslete si, že bylo snadné je sehnat. Byla to docela fuška, tak jsem si vzala hned několik párů. Pro jistotu.

7.jpg
Zmrzlinový zákon

Zmrzlinový zákon

VIDEO: Londýn

VIDEO: Londýn