VIDEO: Zkouším brazilský keratin na vlasy

VIDEO: Zkouším brazilský keratin na vlasy

O tom, že jsem před cca rokem přišla o své dlouhé kadeře, jsem vám už psala. Dodnes z toho mám lehké psychické následky a vlasy popotahuju, aby dorostly rychleji... zvláště ty, které jsem si musela ustřihnout hned u hlavy. Naštěstí již překonaly krizovou délku zvanou „ježek“, takže se blýská na lepší časy.

Nicméně momentálně mě značně trápí takové ty střední délky kolem obličeje. Nic moc s nimi neuděláte, a tak jsem si začala poměrně hodně vlasy vlnit. Pokusila jsem se také přestat barvit, ale po více než třech měsících jsem musela přeci jen barvu trochu sjednotit. Doufám, že naposledy, protože teď už se opravdu blížím své přírodní barvě... alespoň tedy, co si ji tak zhruba pamatuju, naposledy jsem ji viděla v 8. třídě.

Samozřejmě velkou aktualitou je to, že řeším, co s vlasy na svatbu. Jako takhle... mě je úplně jasné, jak to dopadne. Budou rozpuštěné a možná lehce natočené, protože nic jiného si s nimi sama neudělám. A co kadeřnice? Freestyle naší svatby znamenal, že jsme se chtěli vyhnout cizím lidem, zkouškám účesu, líčení a čehokoliv jiného. Navíc jsem se chtěla cítit dobře a i když v žádném případě nejsem profík, dosáhnu toho jen tak, že se upravím podle svého. Zřejmě za to může gelem oplácaná ofinka, s níž jsem musela absolvovat maturiťák.

Aby tedy moje vlasy byly fit, vyzkoušela jsem brazilský keratin. Já vím, měla by ho provádět kadeřnice, to je jasný. Jenže i v tomto případě mám z minulosti trauma. A když už jsem šla ke kadeřnici, kterou cca jednou do roka navštívím (za naléhavých modliteb, aby centimetr znamenal centimetr), odmítla mě s tím, že není zastáncem keratinu.

A tak jsem se do toho pustila sama. Na průběh a výsledek se podívejte na videu, které obsahuje i BONUS v podobě vtipného VIP hosta.

VIDEO: Londýn

VIDEO: Londýn

VIDEO: Už jste vyráběli přírodní krém? Není to nic složitého!

VIDEO: Už jste vyráběli přírodní krém? Není to nic složitého!