Týden do svatby: Popřeli jsme téměř všechny tradice

Týden do svatby: Popřeli jsme téměř všechny tradice

Rodina není o oddacím listě, stala se z nás už dávno. Nicméně za týden si užijeme ten svůj den D. V naprostém klidu... jen my tři. Bereme se v malém městečku ve střední Itálii, na historické terase nad mořem. S naší milovanou drůžičkou Emily a se svědky, které nám dohodí svatební koordinátorka. Přáli jsme si totiž, aby ty chvíle byly opravdu jen o nás a abychom nemuseli být z ničeho nervózní... snad kromě toho, že si to ten druhý rozmyslí :)

Nechtěli jsme ten den nic řešit. Chtěli jsme být prostě spolu.

Hodně lidí se nás ptalo, co na to rodina. Všichni byli skvělí a ať už si mysleli cokoliv, nikdo nám nic nerozmlouval. Asi vědí, že by to nebylo nic platné.

Popřeli jsme spoustu tradic. Vlastně zůstaly jen prstýnky a to, že budu v bílém... pokud si to ovšem nestihnu rozmyslet, protože mám doma už pět verzí svatebního outfitu. Možná se nakonec rozhodnu až těsně před obřadem.

Brzy bude online video o tom, kde a jak jsem dostala zásnubní prstýnek, a také o výběru těch snubních. Zatím se můžete podívat na starší video o svatebních šatech... i když moje verze jsou teď dočista jiné a po svatbě vám je všechny ukážu v dalším videu.

Svatba: Máme snubní prstýnky!

Svatba: Máme snubní prstýnky!

Zmrzlinový zákon

Zmrzlinový zákon