Bratislavské módní dny – hektický maraton módy a práce

Moje dilema nastalo ve chvíli, kdy jsem dostala nabídku vyrazit za náš magazín móda.cz/móda.sk na Bratislavské módní dny. Však to všechny známe – ta hrozná bezmoc před přeplněnou skříní, která sice praská ve švech, ale ani tak člověk prostě nemá co na sebe... Až budu příště mapovat nějakou akci, vyfotím, jak to u nás doma vypadalo. Všechno jsem vyndala a marně pátrala, co by bylo fajn vzít si na BMD. Náš byt se tak proměnil na velkou hrabárnu :)


Nebylo lehké toto transportovat :)
Jenže jsem nevyhrabala nic kloudného, a tak se nedalo jednat jinak, než vyrazit na nákupy. V mém kufru se pak mačkaly nové sněhově bílé šaty, šedý overal a řada dalších nových kousků. Abych pak měla větší výběr, přihodila jsem ještě pár věcí, které jsou mojí osvědčenou klasikou.Co vám budu povídat... z nových věcí jsem nakonec neoblékla vůbec nic... ale jejich chvíle určitě přijde.


První den jsme z nádraží přijeli na hotel poměrně pozdě, nebyl tedy čas na dlouhé přípravy. Rychlá sprcha, proměna denního líčení na večerní, vyhrabání šatů, kterým se podařilo nejméně se pomačkat... a pak honem běžet na přistavený taxík do Double Tree by Hilton. Měli jsme to sice z našeho hotelu Premium kousek, ale utíkejte do Hiltonu na podpatcích pěšky :)


Luxusní prostředí Double Tree by HiltonNeznám snad nikoho, kdo by makronky neměl rád...


Vína a skvělého jídla bylo opravdu hodně.

Přehlídky představily Přemysla Hytycha, Janu Jurčenko, Veroniku Kostkovou, Slavomíru Vlasovou, Michaelu Mazalanovou, Róberta Vrzalu, stylisty Michala Barteka a Andreje Kusalíka s kolekcí kabelek Katie´s bag a módní dům Alizé. Po nich začal náš boj – najít a udělat rozhovor se všemi návrháři. Upřímně ne všechny z nich člověk zná, a tak si je během závěrečných defilé snaží zapamatovat, aby pak v množství lidí na popřehlídkové party zjistil, že nepozná zřejmě vůbec nikoho :) Proto jsem se naučila si do mobilu psát poznámky o výrazných věcech na jednotlivých návrhářích, ale nedej bože, aby se pak převlékli a třeba přečesali...

Všechno skončilo dobře, rozhovory jsme získali úplně všechny :)

Rozhovor s Přemyslem Hytychem

Malý kulturní šok na Bratislavských módních dnech

Vítejte na novém blogu!