Další barevná kreace - hurá do ombré!

Ombré variací kolem přibývá. Na někom se mi líbí, na někom ne. Lákalo mě, ale odolávala jsem s tím, že nemusím mít všechno. No a je to tady... dnes jsem se rozhodla, že to zkusím. Nechtělo se mi ke kadeřnici, a tak jsem v obchodě popadla odbarvovač a dala se do díla sama.
Chtěla jsem opravdu přirozené a lehké ombré s jemnými přechody. Překvapivě se to i podařilo... tedy na druhý pokus.


Při smývání odbarvovače jsem měla teorii, že to tak budu moci nechat. Po usušení vlasů mě tato myšlenka přešla. Ano, ombré vzniklo a nebylo špatné, ale na mě to byl až moc velký kontrast. Konce byly opravdu úplně nejsvětlejší blond.

A tak jsem ze zásob vytáhla svůj šampon na barvení. Napatlala jsme ho nejprve na tmavší část vlasů a pak jsem ho na patnáct minut dala i na ty odbarvené části. Vzniklo poměrně přirozené ombré, které od tmavé zlaté blond přechází v krásně zlatavou světlounkou. A konečky? Zničené byly a zničené budou, dokud se neodhodlám k zastřihnutí.

Použito

Omlouvám se za kvalitu fotek, byl po ruce jen mobil, který samozřejmě hodně mění barvy (zvláště při focení v místnosti). Určitě brzy vymyslíme zase nějaké focení s Kamčou a tam budou vlasy vidět takové, jaké jsou.

A co vy? Vyzkoušeli jste ombré nebo je ho kolem už příliš?

Nedělní zámkování

Ve znamení Prague Fashion Night!