Mňamkové rozšíření blogu!

Spousta lidí okolo mě nevěřila, že bych se někdy naučila cokoliv uvařit. A není se čemu divit, dřív jsem bez kávovaru neuměla ani dobrý kafe. Takže v mém repertoáru býval čaj a tím to haslo. Jak jsem dokázala přežít? Když člověk žije sám, tak je snazší se něčím odbýt. Případně jsem dokázala dobrý vývar nebo kuskus se zeleninou. A i když jsem se vždycky snažila jíst aspoň trochu zdravě, vaření mi opravdu nic neříkalo.
A pak mi do života vkročil můj drahý...
I vycítila jsem jakousi pravěkou potřebu podat krmě svému muži a začala jsem se v kuchyni trochu více pohybovat. Dodnes s úsměvem i lehkou naštvaností vzpomínám na první langoše (přitom recept se zdál tak jednoduchý), které skončily v koši, a řadu dalších věcí, u kterých jsem se snažila tvářit, že to tak mělo podle receptu být.
Dnes mohu s čistým svědomím říct, že jsem o nějaký ten level dál. Naučila jsem se sushi, nějaké to dobré jídlo, a dokonce mě hrozně začalo bavit pečení. Doma se v kuchtění střídáme  já vařím zdravěji, muž zase hříšnější jídla. Vládnu tedy jáhly, pohankou, čočkou, kuřecím atd., a drahý gulášem, svíčkovou či například kuřetem na paprice. Ideální domácnost, řekla bych.
Abych se ale dostala k jádru pudla, rozhodla jsem se s vámi o některé své recepty podělit, třeba někoho z vás inspirují a taky si na nich pochutnáte. Blog se tak rozšiřuje o nové štítky Kuchtění a Pečení.

Jsem připravena k boji na kuchyňském bitevním poli!

Připravuji pro vás ještě další rozšíření, tak snad si na mém blogu najde opravdu každý něco, co ho bude zajímat.

Přeji vám krásný den!

Jak se na Rhodosu nakupuje? Velká fotogalerie botiček!

Pohádky tisíce a jedné noci v lázních Kallitheas