Jídlo s rozmyslem!

V současnosti zažíváme poměrně velký boom týkající se stravování a celkově životního stylu. Mnozí z nás se zamýšlejí nad tím, co dodávají svému tělu a jak složení stravy ovlivňuje naše zdraví.
I u nás doma se jí s rozmyslem. Vaříme spíše zdravěji, ale musím přiznat, že někdy hřešíme, protože máme moc rádi sladké (i když i mlsat se dá zdravě... což nám tedy zatím moc nejde).

V rozšiřování informací z této oblasti mi pomáhá časopis BioRevue, o kterém jsem vám už jednou psala v článku Časopisový tip pro ty, kteří žijí zdravě. Už několik měsíců v něm můžete vídat i moje příspěvky, přičemž nejraději píšu komentáře o záležitostech, s nimiž mám nějakou zkušenost, jako třeba o kineziologii, přípravě sushi apod.

Slovíčka BIO v názvu se nelekejte, opravdu nejde o časopis určený pouze pro nadšence do bio potravin.
Obsahuje celou řadu zajímavých článků o zdravém životním stylu a výživě.
Přesvědčit se můžete na www.biorevue.cz.Mrkněte třeba na článek o čokoládě...Momentálně můžete BioRevue sehnat v sítích trafik Valmont a Trafika, prozatím není časopis dostupný v Relay a Citi-tabák, ale i to se jistě brzy změní.
Využít je samozřejmě možné také předplatné.

Jak to máte s jídlem vy? Napište do komentářů, zda jíte zkrátka to, na co máte chuť, nebo přemýšlíte o kvalitě své stravy?
Mějte pěkný den!

Zelená GIVEAWAY!

Pokřtili jsme knížku Jídelníček kojenců a malých dětí!