OOTD: Hurá do divadla

OOTD: Hurá do divadla

Doufám, že jste si dnes také užili slunečnou sobotu. Takhle by klidně mohlo být až do března a pak hned jaro, co říkáte? Pravda, sníh má na Vánoce něco do sebe, ale jen a pouze za okny, když v rukou držíte svařák a knížku, nebo s blízkými koukáte na pohádky a pochutnáváte si na cukroví.

Náš plán byl jasný... šli jsme do divadla na hru Hvězda, kde září Eva Holubová. Co čert nechtěl, herečka onemocněla a program byl tedy změněn na Vysavač s Bobem Kleplem.

I když je to určitě skvělé představení, vyměnili jsme nakonec lístky a půjdeme v únoru.

Outfit je tedy divadelní. Je to ale taková moje klasika, kterou nosím i běžně. Černé delší pouzdrovky, příjemný kašmírový svetřík Orsay, kabát F&F a samodržící punčochy z obchodu So Sexy, které měl nadchly puntíky a zadními švy. Jsou krásné a pevné, určitě je uvidíte i v jiném mém outfitu. Jedinou malou vadou je fakt, že nemají silikonový proužek a tím pádem z mých až příliš hubených nohou trochu lezou. Řešením jsou jedině podvazky, které jsou v současnosti brané hlavně jako alfa a omega vyzývavosti. Přitažlivé určitě jsou, ale mají také svou praktickou hodnotu.

Není náhodou, že je dámy nosily už kdysi dávno jako běžnou součást spodního prádla.

Mrkněte na fotky a dejte vědět, zda se vám outfit libí!

Mějte se moc hezky!

Soutěž LOHAS BLOGGER!

Soutěž LOHAS BLOGGER!

Podzimní potlach

Podzimní potlach